Anita Rózga

Anita ma bardzo szerokie doświadczenie zawodowe, które nabyła pracując zarówno w firmach polskich i zagranicznych, jak i największych światowych korporacjach. Anita działa jako konsultant biznesowy, wykorzystując wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości, kontrollingu, analizy finansowej, procurementu oraz project managementu. W swojej 20 letniej karierze współtworzyła i organizowała filie niemieckich przedsiębiorstw w Polsce, budowała pracę działów handlowych i obsługi klienta, usprawniała i tworzyła procesy biznesowe w międzynarodowych korporacjach. Była odpowiedzialna za finansową stronę ofert oraz kontraktów, strategię cenową i analizę ich opłacalności.

W swoim portfolio może pochwalić się pracą dla takich światowych klientów jak Vodafone, T Mobile, Orange, Allianz, Audi, Opel, VW, Nestle , Shell, BASFitd. To kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwej do wykonania. Kiedy wszyscy zastanawiają się nad strategią, ona już działa i jest skuteczna. Jest wielbicielką efektywnych i prostych rozwiązań. Anita posługuje się biegle językiem biznesowym niemieckim i angielskim, dlatego też z łatwością przychodzi jej zdobywanie informacji i negocjacje w przypadku współpracy zagranicznej.
Anita wolne chwile spędza ze swoimi dziećmi oraz maskotka rodziny psem Sonkiem. Uwielbia sport, podróże oraz poznawanie innych krajów i ich kultur. Niezwykle otwarta i rzeczowa szybko nawiązuje kontakty.

Katarzyna Bielecka

Kasia pracowała dla brytyjskich instytucji publicznych takich jak: Narodowa Służba Zdrowia (National Health Service), Public Health England i korporacji Bupa, Sainsubry’s oraz organizacji non profit jak British Council. Nie są jej więc obce systemy organizacji i pracy krajów zachodnich.
Zawsze interesowała się psychologią, biznesem i medycyną i w tych kierunkach stara się rozwijać.
Jest ekspertem NLP (Neuro Linguistic Programming) i body language (mowa ciala). Posiada szeroką wiedzę dotyczacą służb zdrowia, management i change management raz business development. Zawsze pełna energii i wizji, kreatywna, pracująca niestandardowo. Potrafi usprawnić systemy, dostrzec nowe możliwości, nowe rynki i przeprowadzić start-up od fazy idei do stanu prosperującego biznesu.
Kasia mieszka obecnie z mężem w Wielkiej Brytanii i jest właścicielem trzech firm. A w wolnych chwilach podróżuje po Ameryce Poludniowej.

Kasia:
Spędziłam 15 lat ucząc się zasad, reguł, systemów, strategii, bizness management i w momencie, gdy zdecydowałam się na własną działalność musiałam zacząć naukę na nowo.
Większość teoretycznej wiedzy można wyrzucić do kosza. W Moim mentoringu, coachingu oraz Start-up Academii znajdziesz rozwiązania, które się sprawdzają w życiu, a nie na akademickim papierze.
Jednym z powodów, dla których wyjechałam z Polski był fakt, że chciałam zrozumieć, co to znaczy kapitalizm, jak funkcjonują firmy na “zachodzie”, jaka jest mentalność ludzi sukcesu, czy istnieje strategia bycia bogatym.
Mialam ogromne szczęście spotkać wielu ludzi sukcesu (między innymi Theo Paphitis z Dragons Den TV program).
Wiecej historii znajdziesz na moim blogu